محل تبلیغات شما

کوچک بودم و عقل نداشتم، عقلانیت عشق را در دوست داشتن کوچک بودم دلم میخواست جای همه را بگیرم و جای همه را پرکنم تازه پر گرفته بودم سوخته بودم و عاشق 

دلم میخواست جای همه چیز من باشم خندیدن خوابیدن راه رفتن در آغوش گرفتن رویا دیدن سر میز صبحانه ناهار شام توی کنفرانس ها پرواز ها حتی جای انگشتانش روی کیبورد  و من که همیشه روبرویش توی تمام کنفرانس ها روی صندلی خودم مینشستم یک صندلی همیشه همراهمش توی جیبش جلوی چشمش 

اما عشق امانم را بریده بود کودک بودم 

و هی  نوازشم میکرد می بوسید کنار گوشم زمزمه میکرد  عزیزم هیچ کس هیچ وقت جای هیچ کس  دیگر را نمی تواند بگیرد و من

چقدر کودک بودم کوچک بودم  عاشق بودم بیقرار بودم  

و  هی صندلی ام را بغل میگرفتم هرجا که میرفت میبردم می رفتم 

توی پروازها کنفرانس ها دانشگاه ها انگار توی پاور پوینت هایش بودم توی سفرهای خارج  و هی میگفت عزیز دلم نیاز به صندلی نیست که با خودت بیاوری توی تمام پروازها سفرها کیش ها  بعد دوباره و صد باره مرا بوسید و  گفت عزیز دلم  اینجا همیشه یک صندلی خالی کنارم جلوی چشمم  برای تو هست اینقدر این صندلی ها نکش بیاور توی همه سفرها پله ها جاده ها  و من

کودک  بودم کوچک بودم عاشق بودم گرم بود م پر از دوست داشتن بودم ولی

عشق را هنوز بلد نبودم  عشق برایم گزنده بود می سرید هی روی چشمهایم چشمهایم چشمهایم 

(و دکتر چشم پزشکی یکروز زیر ذره بین و دستگاه نگاه میکرد هی  سر بر میداشت و میگفت چرا خانوم چرا  چشمهایتان اینجوریست ؟ خواستم بگویم عاشق اند لابد  که زل زد صاف توی چشمهام که کره چشمهایتان خانوم مشکل دارد از نظر پزشکی یعنی خواستم بگویم بدم می اید از نگاه کردنتان بعدم زدم از اتاق بیرون فرار کردم داشت چشمهایم را سوراخ میکرد چشمهاش داشت خون میچکید ازش چشمهام  خواستم بگویم این چشمها که بی صاحب نیست که آقا  کروی بیمار عاشق یا هرچیز دارید سوراخشان میکنید  )

حالا چقدر بزرگ شده ام وقتی انار توی دستم میگذرام چقدر بزرگ شده ام و انگشتهایم

و یک صدای ارام و ممتدد هرروز صبح پشت پنجره می شنوم که  هی میبوسد  نوازشم میکند   زمزمه میکند  که  هیچ کس هیچ وقت جای هیچ کس  دیگر را نمی تواند بگیرد   عزیز دلم عزیزم؟ جاانم ؟

رمبو الهی میخواندم تو چه میکنی کله ی صبح؟

و انگشتهای بوی گزنده ی عشق

دوستتان ندارم دیگر /خیالتان تخت

توی ,ها ,جای ,صندلی ,میکرد ,هی ,کوچک بودم ,جای همه ,کنفرانس ها ,هیچ کس ,را نمی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازی زندگی